forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Przywitanie wiosny PDF Drukuj Email

W dniu 21 marca 2017 roku nasi uczniowie obchodzili I Dzień Wiosny. Do szkoły przyszli w kolorowych przebraniach, fantazyjnych fryzurach i wiosennych makijażach. W trakcie długich przerw wzięli udział we wspólnym śpiewaniu karaoke, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Wszystkim w tym dniu towarzyszył pogodny, wiosenny nastrój.

fotorelacja

 
Kwiecień miesiącem autyzmu PDF Drukuj Email

Kwiecień jest miesiącem wiedzy o autyzmie. W tym czasie organizowane są spotkania, konferencje na temat tej niepełnosprawności, a dzień 2 kwietnia jest Światowym Dniem Wiedzy Na Temat Autyzmu. Tego dnia ludzie na całym świecie solidaryzują się z osobami dotkniętymi autyzmem, ubierając się na niebiesko, zgodnie z hasłem „Na niebiesko dla autyzmu”. Do naszej szkoły także uczęszczają uczniowie z autyzmem. Nie zapominajmy o nich i 3 kwietnia (poniedziałek) ubierzmy się wszyscy na niebiesko. Bądźmy solidarni z osobami z autyzmem!

 
Nasi uczniowie laureatami Polonistycznego Konkursu Kuratoryjnego! PDF Drukuj Email


Dwoje uczniów naszej szkoły: Hanna Kołodziejczyk i Dawid Otręba zostali laureatami Polonistycznego Konkursu Kuratoryjnego. Konkurs posiada rangę olimpiady przedmiotowej, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty. W drodze do sukcesu mieli do pokonania trzy etapy: szkolny, powiatowy oraz wojewódzki. Opiekunem uczniów jest pani Bożena Pawelec.

Wśród finalistów konkursu znalazła się jeszcze jedna uczennica naszej placówki - Monika Bernatek, która pod opieką pani Małgorzaty Harcinskiej-Chamerskiej osiągnęła w trzecim etapie wysoką ilość punktów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 
"Poezja niejedno ma imię" - rozstrzygnięcie VI edycji konkursu PDF Drukuj Email

 

Dnia 14 marca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 odbyła się  VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego "Poezja niejedno ma imię" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia przy współpracy z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu oraz Miejską Biblioteką Publiczną. Celem konkursu, podobnie jak w ubiegłych latach, było rozpowszechnienie wśród uczniów szkół podstawowych z Radomia i okolic kształtowania kultury żywego słowa, spopularyzowanie twórczości  poetyckiej oraz zaktywizowanie uczniów do poszukiwania nowatorskich interpretacji znanych utworów literacko – poetyckich. Zmagania uczniów odbywały się w dwóch kategoriach: recytacja i poezja śpiewana. Umiejętności młodych recytatorów oceniało jury, w skład którego weszli: dyrektor MBP p. Anna Skubisz–Szymanowska, nauczyciel VI Liceum Ogólnokształcącego i znany radomski poeta – p. Adrian Szary oraz nauczyciel biblioteki – p. Iwona Wiśniewska. Po przerwie na poczęstunek jury wyłoniło zwycięzców.

Więcej…
 
wyróżnienie w konkursie PDF Drukuj Email

Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Strzecha z klasy Ic, otrzymała wyróżnienie w diecezjalnym konkursie plastycznym pt. „Wszyscy jesteśmy misjonarzami”, zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej. Serdecznie gratulujemy!

 
Wspomnienia z zabawy karnawałowej PDF Drukuj Email

Dnia 28 lutego 2017 roku w budynku naszej szkoły przy ulicy Rapackiego 24 odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa dla uczniów klas 4 - 6. Rada Rodziców zatrudniła didżeja, który świetnie poprowadził zabawę, oraz ufundowała nagrody za udział w konkursach w postaci trzech biletów do Multikina, sześciu biletów na basen oraz trzech biletów na smaczne desery dla dwóch osób. Zabawa była bardzo udana, co można zobaczyć na załączonym filmie.

zobacz wideo

 
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY PDF Drukuj Email

W dniu 29.03.2017 r. od godz. 16.00 do godz. 19.00 w naszej szkole odbędzie się dzień otwarty dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej lub zerówce. Szczegóły imprezy podamy wkrótce, lecz już dziś serdecznie zapraszamy.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 21

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.