forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
"Szkoła przyjazna Środowisku" PDF Drukuj Email

2 czerwca 2017r. w Resursie Obywatelskiej odbyło się XVII Proekologiczne Forum Dzieci i Młodzieży połączone z wręczeniem nagród w konkursie "Szkoła przyjazna Środowisku". Nasza szkoła otrzymała czek w wysokości 1500zł za zajęcie VII miejsca wśród ponad 20 szkół radomskich. Po zakończeniu forum, reprezentujący szkołę uczniowie kl. 4d pod opieką wychowawcy Izabeli Zaręby oraz pani Magdaleny Jurkowskiej, wzięli udział w korowodzie ulicami Radomia oraz konkursie na "Najciekawiej i najśmieszniej przebraną klasę korowodu ekologicznego dzieci i młodzieży", w którym zajęli II miejsce. 

Gratulujemy :-)

Organizatorem imprezy i sponsorem nagród była firma RADKOM.


 
Podsumowanie programu "Twoje dane - Twoja sprawa" PDF Drukuj Email

W dniu 6 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie programu „Twoje dane - Twoja sprawa”. Uczennica naszej szkoły - Kalina Pudzianowska zajęła 1. miejsce w konkursie na opowiadanie pt. „Jak ja i moja rodzina chronimy dane osobowe?” Kalina pokonała 134 uczestników tego ogólnopolskiego konkursu, zdobywając wiele cennych nagród. Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Spotkanie z pilotem i pasjonatem podniebnych fotografii - kpt Adamem Ginalskim PDF Drukuj Email

26 maja 2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie zorganizowane przez panie: Małgorzatę Harcińską- Chamerską oraz Małgorzatę Górkę w ramach projektu "Spotkania ze sztuką". Tym razem gościliśmy Pana Adama Ginalskiego. Na co dzień jest on kapitanem wojsk lotniczych, lecz w wolnych chwilach lubi fotografować. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zawodem pilota, a także udzielenie wskazówek jak nim zostać. Pan Adam przybliżył uczniom kulisy wykonywanego przez siebie zawodu oraz omówił ścieżkę swojej kariery zawodowej. Opowiedział dzieciom o konieczności posiadania planu na życie i realizowania swoich marzeń. Uczniowie mieli okazję obejrzeć kilka niezwykłych filmików o samolotach i balonach latających. Na zakończenie spotkania nasz gość podarował uczniom prezent - zdjęcie os. Gołębiów 2 i samolotu wraz z dedykacją, który to podarunek obecnie wisi w szkolnym holu, przypominając wszystkim o tym niezwykle inspirującym spotkaniu. 
PDF Drukuj Email

BUDŻET OBYWATELSKI 2018

KORTY, BOISKO, SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

POTRZEBUJEMY PAŃSTWA GŁOSÓW!

ZAGŁOSUJCIE!

OBSZAR IV nr 6 (prosimy o 3pkt)

Zagłosuj

Wpłaty można uiszczać w dniach:

25 maja (czwartek) w godz. 15.30 - 17,

26 maja (piątek) w godz. 16 - 18.30,

27 maja (sobota) w godz. 12 - 14.

Kolejne terminy będą przekazane później.

Dorota Szczęsna

 
"Prezentacje 2017" PDF Drukuj Email

Dnia 24 maja 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego odbyła się X edycja konkursu plastyczno-literackiego „Prezentacje 2017” pod hasłem: „Odrobina radości, szczypta uśmiechu”.

Więcej…
 
Spotkanie z przedstawicielami KWP w Radomiu PDF Drukuj Email

26.05.2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji założeń projektu edukacyjnego „Twoje Dane - Twoja Sprawa”. Prelekcje prowadziła sierż. szt. Ewa Jaworska, która w profesjonalny sposób przekazała uczniom rzetelną wiedzę dotyczącą bezpiecznego zachowania w sieci ze szczególnym naciskiem na konsekwencje, jakie ponoszą dzieci do lat 13 i ich rodzice za naruszenie dóbr i ośmieszanie innych bez ich zgody.

W związku ze zbliżającymi się wakacjami uważajcie na to, kto siedzi po drugiej stronie i bądźcie bezpieczni!


 
XIV Radomskie Dni Godności PDF Drukuj Email

18 maja klasy integracyjne z naszej szkoły wzięły udział w kolorowym korowodzie, otwierającym XIV Radomskie Dni Godności. Jest to coroczna impreza, której celem jest integracja i przełamywanie barier społecznych poprzez włączanie osób niepełnosprawnych w życie społeczne i kulturalne.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 21

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 218 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.