forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
Harmonogram konkursów dla klas młodszych PDF Drukuj Email

na rok szkolny 2016/2017


Nazwa konkursu

Organizatorzy/koordynatorzy

Przewidywany termin

„Szkoła przyjazna środowisku” - konkurs ekologiczny

D. Czajkowska, B. Szraucner,

B. Klimek-Majewska

cały rok

Konkurs czytelniczo-plastyczny

Minisamorząd, B. Kicior

październik 2016

„Wesołe warzywa i owoce” - konkurs plastyczno-techniczny

A. Kutkiewicz, L. Kiraga

październik 2016

„Dary jesieni” - konkurs plastyczny

M. Pastuszko, B. Łyjak,
E. Prokop, B. Mróz

październik 2016

„Najładniejszy różaniec”

M. Panek, T. Rus

październik/listopad 2016

„Synapsik” - klasy II - III (edycja jesienna)

A. Tomaszewska

październik/listopad 2016

Konkurs plastyczny „Anioł”

Nauczyciele zespołu przedmiotów artystycznych
i zajęć komputerowych

listopad 2016

„Czyste powietrze” - konkurs plastyczny

E. Prokop, K. Dobrzeniecka

grudzień 2016

„Mam talent”

K. Jasińska, K. Mitas,
K. Socha, A. Kutkiewicz,
L. Kiraga

grudzień 2016

Mały Mistrz Alfabetu

S. Kulik

Konkurs informatyczny „Najładniejsza Bożonarodzeniowa kartka świąteczna” dla uczniów klas
I - III

A. ajładniejsza zą kartkę świąteczną BożonarodzeniowąMosiołek, M. Pastuszko

grudzień 2016

Diecezjalny konkurs plastyczny

M. Panek, T. Rus

styczeń 2017

„Olimpusek” - klasy III

S. Kulik, D. Czajkowska,
A. Frydrych, B. Klimek-Majewska

styczeń 2017

Konkurs recytatorski dla klas 0

M. Socha, J. Skrzyńska,
M. Kowalczewska, L. Kiraga, W. Wróbel

luty 2017

„Pochwal się swoją twórczością - zima wokół nas”

nauczyciele oddziałów przedszkolnych

luty 2017

„Twórczość H. Ch. Andersena” - konkurs literacki dla klas II

A. Pajórek, E. Prusińska,
E. Gajda

luty 2017

„Wielkanocny stroik”

W. Wróbel, J. Zielińska,
B. Łyjak, K. Jasińska,
M. Adamczyk, A. Kutkiewicz

marzec 2017

„Wiosenny konkurs”

Minisamorząd

marzec 2017

„Kangur matematyczny” - klasy II - III

A. Tomaszewska,
M. Zawadzka, B. Mróz,
A. Frydrych

marzec 2017

„Pamiętnik z rekolekcji wielkopostnych”

M. Panek, T. Rus

marzec 2017

„Czytanie ze zrozumieniem” - klasy III

L. Kiraga, A. Kutkiewicz

marzec 2017

Konkurs ortograficzny dla klas II

(eliminacje do konkursu międzyszkolnego w PSP Nr 34)

T. Grygierczyk,
K. Dobrzeniecka,
M. Pastuszko

marzec/kwiecień 2017

Konkurs ortograficzny
dla klas III

B. Kicior, E. Prusińska,
B. Łyjak

marzec/kwiecień 2017

„Archimedes plus” - konkurs matematyczny dla klas III

A. Tomaszewska,
M. Zawadzka

marzec/kwiecień 2017

Wymieńmy się kartką na Wielkanoc. Easter Card

S. Kulik, A. Mosiołek

marzec/kwiecień 2017

„Zdrowe odżywianie”

M. Socha, J. Skrzyńska,
M. Kowalczewska

kwiecień 2017

„Zdrowe - nietrudne”

E. Gajda

kwiecień 2017

„Sing Along” - festiwal piosenki anglojęzycznej

S. Kulik

kwiecień 2017

„Czyste powietrze wokół nas”

E. Prokop, M. Pastuszko

kwiecień/maj 2017

„Konkurs pięknego czytania”
- klasy II

E. Prusińska, B. Kicior

maj 2017

„Nie pal przy mnie, proszę”

E. Prokop, K. Dobrzeniecka

maj 2017

Konkurs piosenki szkolnej

M. Socha, J. Skrzyńska,
M. Kowalczewska, L. Kiraga

maj 2017

„Konkurs pięknego czytania” - klasy III

E. Prusińska, B. Kicior, B. Mróz

Eliminacje do konkursu „Mały mistrz matematyki” w PSP 2

M. Zawadzka, B. Mróz,
A. Tomaszewska

„Alfik” - konkurs matematyczny dla klas III

M. Zawadzka, B. Mróz,
A. Tomaszewska

„Jedz smacznie, zdrowo, kolorowo”

L. Kiraga, A. Kutkiewicz

maj 2017


 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.