forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
Zajęcia dodatkowe - ul. Paderewskiego PDF Drukuj Email

Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów klas I - III
w budynku przy ul. Paderewskiego w roku szkolnym 2016/2017

Kl.

Nazwa zajęć

Imię
i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Ib

Zajęcia wyrównawcze (rozwijające umiejętność czytania)

Marzena Kucharska

wtorek

11.30-12.15

łącznik 201/203

Ic

Zajęcia wyrównawcze

Anna Karpińska

poniedziałek

12.20-13.05

łącznik 208/210

Ic

Koło zajęć matematycznych

Anna Karpińska

wtorek

14.00-14.45

s. 210

Id

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Anna Tomaszewska

wtorek

10.30-11.15

s. 212

Ie

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Beata

Klimek-Majewska

czwartek

15.40-16.25

s. 203

IIc

Kółko matematyczne

Marzena Zawadzka

piątek

11.30-12.15

łącznik 201/203

IIc

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Marzena Zawadzka

środa

8.00-8.50

s. 108

IId

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Tamara Grygierczyk

wtorek

14.50-15.35

s. 110

IIIe IIIi

Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyczne

Aneta Mosiołek

poniedziałek

12.20-13.05

s. komp.

IIc
IId IIId
IIIf

Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyczne

Aneta Mosiołek

piątek

12.20-13.05

s. komp.

IIIb

Koło matematyczne

Edyta Gajda

środa

11.15-12.00

s. 212

IIIb

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Sylwia Abramczyk

poniedziałek

13.55-14.55

s. 212

IIId

Koło zainteresowań matematyczno-polonistycznych

Ewa Prokop

wtorek

10.30-11.15

łącznik 208/210

IIIe

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Dominika Jakubiak

poniedziałek

12.15-13.15

pokój cichej pracy

IIIf

Koło zainteresowań matematyczno-polonistycznych

Mariola Pastuszko

wtorek

11.15-12.15

łącznik

IIIb IIId IIIe IIIi

przygotowanie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej

Ks. Marian Rączka, Małgorzata Panek

wg harmonogramu - Parafia Św. Jadwigi

III

„Językowe różności” – zajęcia rozwijające zainteresowania

Sylwia Kulik

piątek

12.30-13.15

pokój cichej pracy

 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 205 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.