forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna
Zajęcia dodatkowe - ul. Rapackiego (klasy starsze) PDF Drukuj Email

Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów klas IV - VI
w budynku przy ul. Rapackiego w roku szkolnym 2016/2017

Klasa

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

5b, 5d, 6a

Koło teatralne

Małgorzata Charcińska - Hamerska

środa

15.50-17.20

3

6b

Koło polonistyczne

Jolanta Wojsa

wtorek

8.00-8.45

10

6c

Koło polonistyczne

Jolanta Wojsa

środa

13.20-14.05

 

4d

Koło polonistyczne

Małgorzata Górka

wtorek

12.30-13.15

15

5a

Koło polonistyczne

Bożena Pawelec

piątek

14.10-14.55

15

6d

Koło polonistyczne

Bożena Pawelec

wtorek

8.50-9.35

11

5b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka polskiego

Ewelina Niemkiewicz

piątek

14.10-14.55

15

4e, c

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

z języka polskiego

Iwona Latała

poniedziałek

8.50-9.30

53

4c, d

zajęcia rozwijające zainteresowania
z matematyki

Izabela Zaręba

środa

14.10-14.55

16

4a, c, d

zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

Izabela Zaręba

środa

15.00-15.45

16

5a, 6e

zajęcia rozwijające zainteresowania
z matematyki

Izabela Zaręba

wtorek

 

8.00-8.45

16

6a - e

zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

Magdalena Jurkowska

poniedziałek

15.00-15.45

9

6d

zajęcia rozwijające zainteresowania
z matematyki

Magdalena Jurkowska

wtorek

9.40-10.25

zaplecze sali 17

6a, b

zajęcia rozwijające uzdolnienia
z matematyki

Magdalena Jurkowska

środa

7.10-7.55

9

5c, d

Koło matematyczne

Michał Lenarczyk

wtorek

13.20-14.05

16

klasy 5

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z matematyki

Michał Lenarczyk

wtorek

14.10-14.55

16

 

4b

Koło matematyczne

Michał Lenarczyk

poniedziałek

8.50-9.35

16

5b

Koło matematyczne

Agnieszka Smagieł

poniedziałek

14.10-14.55

11

4e

Koło matematyczne

Agnieszka Smagieł

piątek

8.00-8.45

11

4b, e, f

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

z matematyki

Agnieszka Smagieł

wtorek

14.10-14.55

9

6a(2)

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego w kl. 6a

Karolina Stobieniecka-Krokos

poniedziałek

czwartek

8.00-8.45

8.50-9.35

3

 

3

5d

zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

z języka angielskiego dla kl. 5d

Izabela Leathem

wtorek

8:00 - 8:45

2

5d

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego

Izabela Leathem

środa

8.00-8.45

3

klasy 5

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

z języka angielskiego

Adam Siek

piątek

14.10-14.55

2

6a(1)

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego

Katarzyna Zgoda

Czwartek

Piątek

15.00-15.45

9.40-10.25

2

6b,d

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego

Sylwia Kołodziejczyk

poniedziałek

8.00-8.45

10

6e,d

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

z języka angielskiego

Sylwia Kołodziejczyk

wtorek

8.00-8.45

3

4a

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z języka angielskiego

Justyna Korycka - Madej

piątek

8.50-9.35

2

5 - 6

Zajęcia rozwijające zainteresowania z historii

Edyta Piechowicz

poniedziałek

14.10-14.55

12

6d

Koło gier historycznych

Ewa Gomoła

wtorek

15.45-16.30

12

5b

Koło przyrodnicze

Magdalena Szymczyk

wtorek

13.20-14.05

17

6b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia przyrodnicze

Elżbieta Fręchowicz

poniedziałek

15.00-15.45

17

6a

Zajęcia rozwijające uzdolnienia przyrodnicze

Elżbieta Fręchowicz

piątek

8.50-9.40

zaplecze s.17

4b

Koło przyrodnicze

Dorota Łukawska - Kroczek

wtorek

8.50-9.35

18

5b, e

Koło rozwijające zainteresowania z informatyki

Dorota Szczęsna

wtorek

7.10- 7.55

13

5a, 6e

Koło rozwijające zainteresowania z informatyki

Dorota Szczęsna

piątek

7.10-7.55

13

4 - 6

Zajęcia rozwijające zainteresowania komputerowe

Edyta Karczemna

poniedziałek

15.00-15.45

13

 

 

klasy 5

 

Koło liturgiczne

Krystyna Falkiewicz

czwartek

14.10-14.55

14

6a, 5d

Koło plastyczne

Edyta Siczek

środa

12.30-13.15

 

4 - 6

Zespół wokalny

Wierzchowska - Koziak

wtorek

9.40-10.25

 

klasy 6

Zajęcia rozwijające zainteresowania z bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Dorota Kopycka

czwartek

8.50-9.40

 

4 - 6

Zajęcia rozwijające zainteresowania z piłki siatkowej dla dziewcząt

Lidia Cieślak

Poniedziałek

Piątek

15.45-17.15

15.00-16.30

sala gim.

4-6

Zajęcia rozwijające zainteresowania z piłki siatkowej dla dziewcząt

Lidia Cieślak

czwartek

14.10-15.40

sala gim.

4

Dwa ognie

Lidia Cieślak

Środa

14.10-15.45

sala gim.

4 - 6

Zajęcia sportowe z pływania

Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk

Wtorek

15.30-17.30

basen

4 - 6

Zajęcia sportowe z pływania

Anna Zawadzka

Wtorek

15.30-17.30

basen

4 - 6

Zajęcia z L.A.

Anna Zawadzka

czwartek

14.10-19.00

MOSIR

4 - 5

SKS piłka nożna

Robert Półbratek

czwartek

13.20-14.50

sala gim.

4 - 6

Zajęcia z L.A.

Luiza Lenartowicz- Kalbarczyk

czwartek

14.10-19.00

MOSIR

5e

Zajęcia rewalidacyjne

Anna Gibała

czwartek

11.15-12.15

s.26

4b

Wspomaganie

Elżbieta Białkowska

poniedziałek

11.30-12.15

sala gim.

6e

Zajęcia logopedyczne

Dorota Rumieńczyk

środa

10.45-11.30

55

4f

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata Matracka

 

14.05-15.05

26

5a

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Bożena Pawelec

piątek

8.00-9.00

12

6d

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Bożena Pawelec

poniedziałek

8.00-9.00

11

5e

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Ewelina Niemkiewicz

środa

15.00-16.00

 

4

Dwa ognie usportowione chłopców

Bogumiła Kiernoz

wtorek

15.45 - 16.30

sala gim.

 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.