forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna
Harmonogram konkursów dla klas starszych PDF Drukuj Email

na rok szkolny 2016/2017


Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne

Termin

Internetowy Konkurs Matematyczny MATEMATYKA w13.eu

Zespół nauczycieli matematyki

X / XI 2016

Międzyszkolny konkurs na najładniejszy różaniec

K. Falkiewicz

X 2016

Konkurs z przyrody „Dobre rady na odpady” klasy 4 - 5

D. Łukawska - Kroczek,
M. Szymczyk

X 2016

Regionalny konkurs ortograficzny

M. Harcińska-Chamerska, I. Latała, P. Gregorek

X 2016

Konkurs Polonistyczny

J. Wojsa

XI 2016

Miejsca pamięci Ziemi Radomskiej

E. Gomoła, J. Wojsa

XI 2016

"Arka ma talent" konkurs międzyszkolny

A. Smagieł

XI 2016

„Alfik matematyczny”

M. Lenarczyk

XI 2016

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mazowieckie Talenty”

M. Jurkowska

XI 2016

Konkurs o tematyce prozdrowotnej Meditest

D. Łukawska – Kroczek

E. Fręchowicz

XI 2016

Konkurs z języka angielskiego "WORDCHAMPION" dla klas 2-6

I. Leathem

17-18 XI 2016

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Filer" edycja XVI

K. Stobieniecka-Krokos

30 XI 2017

Memory Master sesja jesienna
i wiosenna

K. Zgoda

1 XII 2016 / wiosna

Międzyszkolny konkurs "Poezja niejedno ma imię"

B. Pawelec,
M. Harcińska–Chamerska

XII 2016

"Klub Roku" konkurs międzyszkolny

Wolontariat A. Smagieł

XII 2016

Konkurs literacko – plastyczny „Anioł”

VI edycja

M. Wierzchowska–Koziak, E. Siczek, E. Karczemna,
D. Kopycka, A. Mosiołek,
J. Wojsa

XII 2016

Szkolny konkurs na szopkę betlejemską

K. Falkiewicz

XII 2016

V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 4

A. Smagieł

XII 2016

Szkolny Konkurs wiedzy na temat krajów anglojęzycznych

K. Zgoda

XII 2016

Konkurs na kartę bożonarodzeniową

K. Zgoda

XII 2016

Konkurs Trzymaj formę

M. Szymczyk

XII 2016 – I 2017

Ogólnopolski Konkurs Językowy "Memory Master"

K. Zgoda

Sesja jesienna 2016

Sesja wiosenna 2017

"Ośmiu Wspaniałych" Samorządowy Konkurs Nastolatków

Wolontariat A. Smagieł

I 2017

Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego "Olimpus - sesja zimowa"

I. Leathem

11 I 2017

Konkurs języka angielskiego "Olimpusek"

S. Kołodziejczyk, S. Kulik

3 I 2017

Radomskie Zawody Matematyczne

M. Jurkowska

I 2017

Młody Matematyk dla uczniów klas 5

M. Lenarczyk

I 2017

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „As Matematyki”

A. Smagieł

I / II 2017

Matematyka z elementami języka angielskiego

I. Zaręba

I / II 2017

Ogólnopolski Konkurs Językowy "FOX"

K. Zgoda

I / II 2017

Międzyszkolny konkurs z religii "Być dobry jak chleb - św. brat Albert Chmielowski"-

K. Falkiewicz

I 2017, II etap V 2017

Międzyszkolny konkurs
„Biblia i ja”

M. Górka,
M. Harcińska-Chamerska

I – II 2017

Kocham czytać

E. Niemkiewicz,
B. Pawelec, M. Górka

II 2017

Konkurs językowy

E. Niemkiewicz,
B. Pawelec, M. Górka

II 2017

Mała Warszawska Syrenka - konkurs recytatorski

M. Górka, J. Wojsa

 

Kangur matematyczny

M. Lenarczyk

III 2017

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 4 „Matematyczny Dzień Wiosny”

I. Zaręba

III 2017

Radomska Akademia Uczniowska

M. Jurkowska, A. Smagieł

III 2017

Konkurs z języka angielskiego "Galileo"

S. Kołodziejczyk

6 III 2017 r.

Konkurs z języka angielskiego "FOX"

J. Korycka-Madej, K. Zgoda

III 2017

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "ACE " edycja XVII

K. Stobieniecka-Krokos

22 III 2017

Międzyszkolny konkurs przyrodniczy

D. Łukawska-Kroczek,
E. Fręchowicz

III 2017

Szkolny konkurs na pamiętnik z rekolekcji

K.Falkiewicz

III 2017

Zielinek

E. Niemkiewicz,
B. Pawelec, J. Wojsa

III / IV 2017

Mistrz pięknego czytania

E. Niemkiewicz, B. Pawelec

III / IV 2017

SingAlong - festiwal piosenki anglojęzycznej - międzypowiatowy

S. Kulik

IV 2017

Konkurs o tematyce ekologicznej Ekotest

D. Łukawska-Kroczek,

E. Fręchowicz

IV 2017

Konkurs literacki „Nikotyna a zdrowie”

E. Fręchowicz

IV 2017

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Panda"

K. Stobieniecka-Krokos

5 IV 2017

Wewnątrzszkolna Olimpiada Matematyki

Zespół nauczycieli matematyki

V / VI2017

Szkolny konkurs „Wszystko co naj…”

D. Łukawska-Kroczek,
M. Szymczyk,
E. Fręchowicz

V 2017

Wymieńmy się kartką na Wielkanoc - międzypowiatowy

S. Kulik

III / IV 2017

Konkurs „Godzina dla zdrowia”

E. Fręchowicz

V 2017

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4

M. Harcińska-Chamerska, P. Gregorek, I. Latała

V 2017

Konkurs z języka angielskiego "Albus"

S. Kołodziejczyk

10 V 2017

Konkurs "Podróż dookoła świata"

D. Łukawska-Kroczek,
M. Szymczyk,
E. Fręchowicz

II semestr

Spotkania ze sztuką

M. Harcińska-Chamerska, M. Górka

cały rok szkolny

Międzyszkolny konkurs „Radom dawniej i dziś”

E. Piechowicz

 

Konkurs historyczny „ALFIK”

E. Piechowicz

 

Konkurs historyczny „Polskie symbole narodowe”

E. Piechowicz

 

Konkurs historyczny „Krąg”

E. Piechowicz, E. Gomoła

 

Szkolny konkurs informatyczny dla poszczególnych poziomów klas 4-6

A. Mosiołek, E. Karczemna

V 2017

Szkolny konkurs na plakat „Bezpieczny Internet”

A. Mosiołek, E. Karczemna

I 2017

Szkolny konkurs informatyczny „Mistrz Kodowania”

A. Mosiołek, E. Karczemna

VI 2017

Egzamin na kartę rowerową

D. Kopycka

VI 2017

Konkurs BRD

D. Kopycka

cały rok szkolny

Szkolny konkurs „Tajemnice przyrody”

D. Łukawska-Kroczek

M. Szymczyk

II semestr

Konkurs „Przyroda w różnych porach roku”

D. Łukawska-Kroczek,
E. Fręchowicz

cały rok szkolny

AnEnglishman in New York - szkolny konkurs wiedzy nt. krajów anglojęzycznych

K. Stobieniecka-Krokos

 

Międzyszkolny konkurs języków obcych

Nauczyciele j. angielskiego

 

Mini siatkówka chłopcy

L. Lenartowicz-Kalbarczyk

 

Mini piłka nożna

R. Półbratek

 

Indywidualne biegi przełajowe

E. Tomalik, L. Cieślak

 

Sztafetowe biegi przełajowe

E. Tomalik, L. Cieślak

 

Czwórbój L.A.

E. Tomalik, A. Zawadzka

 

Halowa L.A.

E. Tomalik, L. Cieślak

 

Halowa piłka nożna

R. Półbratek

 

Trójbój L.A.

E. Tomalik, L. Cieślak

 

Dwa ognie usportowione

B. Kiernoz, L. Cieslak

 

Czwartki lekkoatletyczne

L. Lenartowicz -Kalbarczyk,
A. Zawadzka

 

 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.