forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
osiągnięcia matematyczne 2014/2015 PDF Drukuj Email

 

Nazwa konkursu

Zasięg konkursu

Wynik (miejsce)

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

Konkurs matematyczny „Mazowieckie Talenty”

wojewódzki

laureat

G. Gwóźdź

M. Lenarczyk

Matematyka
z elementami

języka angielskiego

międzyszkolny

I miejsce

G. Gwóźdź

M. Lenarczyk

III miejsce

M. Krawczyk

III miejsce

G. Figarska

A. Smagieł

wyróżnienie

P. Miłosz

As matematyczny

międzyszkolny

II miejsce

G. Figarska

A. Smagieł

III miejsce

J. Pawluk

M. Lenarczyk

finalista

G. Gwóźdź

finalista

N. Kwiecień

I. Zaręba

Konkurs
dla uczniów klas piątych „Młody Matematyk”

międzyszkolny

II miejsce

F. Głuchowski

M. Jurkowska

III miejsce

A. Towarek

I. Zaręba

finalista

N. Kwiecień

finalista

K. Bukowska

A. Smagieł

finalista

P. Kozłowski

III Interaktywny Konkurs Matematyczny
dla kl. 6

międzyszkolny

III miejsce

G. Gwóźdź

M. Lenarczyk

Internetowy Konkurs Matematyczny MATEMATYKAw13.eu

międzyszkolny

III miejsce

J. Pawluk

M. Lenarczyk

Alfik matematyczny

ogólnopolski

wyróżnienie

N. Kwiecień

I. Zaręba

Matematyczny Konkurs dla kl. 4

międzyszkolny

III miejsce

P. Zawisza

A. Smagieł

A. Miedziocha

M. Jurkowska

D. Otręba

W. Rypiński

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

międzynarodowy

BDB wynik

Filip Głuchowski

M. Jurkowska

wyróżnienie

Hanna Kołodziejczyk

M. Jurkowska

wyróżnienie

Amelia Miedziocha

wyróżnienie

Bartosz Górnicki

wyróżnienie

Anna Bisińska

wyróżnienie

Dawid Otręba

wyróżnienie

Natalia Kwiecień

I. Zaręba

wyróżnienie

Milena Skrzek

wyróżnienie

Filip Barszcz

wyróżnienie

Piotr Kozłowski

A. Smagieł

wyróżnienie

Jan Pawluk

M. Lenarczyk

wyróżnienie

Grzegorz Gwóźdź

wyróżnienie

Michał Krawczyk

wyróżnienie

Gabriela Figarska

A. Smagieł

Radomskie Zawody Matematyczne

międzyszkolny

I miejsce

Grzegorz Gwóźdź

M. Lenarczyk

Wewnątrzszkolna Olimpiada Matematyczna

szkolny

laureat

Dawid Otręba

M. Jurkowska

laureat

Filip Głuchowski

laureat

Natalia Kwiecień

I. Zaręba

laureat

Adam Towarek

laureat

Grzegorz Gwóźdź

M. Lenarczyk

laureat

Jan Pawluk

 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 203 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.