forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
osiągnięcia sportowe 2015/2016 PDF Drukuj Email

II półrocze:

Zasięg i nazwa zawodów

Uczestniczący uczniowie

Opiekun/trener

Ogólnopolskie

Finał Krajowy Czwartków LA

Barańska Julia-

Awans do finału europejskiego

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Wojewódzkie

2 miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w piłce nożnej

 

Klimas Maciej

Bujek Jakub

Ziółko Bartosz

Leśniowolski Bartosz

Weychan Igor

Janduła Szymon

Karbowiński Jakub

Grzegorczyk Bartosz

Kołacz Oskar

Wroński Robert

Robert Półbratek

Wojewódzkie

Turniej KINDER + Sport pod patronatem MEN i Ministra Sportu

2 miejsce

Orzechowski Marcel

Marasek Kacper - Awans do Mistrzostw Polski

 

dalsze miejsca

Zychowski Marsel

Sykuła Patryk

Kiliszek Mateusz

Stefański Jakub

Wójcikowski Jakub

Mosiołek Tomasz

Janicki Patryk

Gruszczyński Hubert

Zimowłodzki Jakub

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Międzypowiatowe

1 miejsce w Międzypowiatowych Mistrzostwach w piłce nożnej

 

 

Klimas Maciej

Bujek Jakub

Ziółko Bartosz

Leśniowolski Bartosz

Weychan Igor

Janduła Szymon

Karbowiński Jakub

Grzegorczyk Bartosz

Kołacz Oskar

Wroński Robert

 

Robert Półbratek

Międzypowiatowe

3 miejsce w Międzypowiatowych Mistrzostwach w piłce siatkowej

 

Orzechowski Marcel

Marasek Kacper Zychowski Marsel

Sykuła Patryk

Kiliszek Mateusz

Stefański Jakub

Mosiołek Tomasz

Janicki Patryk

Gruszczyński Hubert

Zimowłodzki Jakub

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Miejskie

1 miejsce w Mistrzostwach Radomia w ramach XII ROM w piłce nożnej

 

Klimas Maciej

Bujek Jakub

Ziółko Bartosz

Leśniowolski Bartosz

Weychan Igor

Janduła Szymon

Karbowiński Jakub

Grzegorczyk Bartosz

Kołacz Oskar

Wroński Robert

Bielecki Jakub

Robert Półbratek

Miejskie

2 miejsce drużynowo w Czwórboju LA w ramach XII ROM – chłopcy

 

 

 

Klimas Maciej

Bujek Jakub

Ziółko Bartosz

Leśniowolski Bartosz

Mosiołek Tomasz

Stefański Jakub

Robert Półbratek

Miejskie

3 miejsce drużynowo w Czwórboju LA w ramach XII ROM – dziewczęta

 

Gorzelak Klaudia

Fałdrowicz Dorota

Barańska Julia

Marcula Zuzanna

Tarka Aleksandra

Karsznia Natalia

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Miejskie

2 miejsce drużynowo w Trójboju LA w ramach XII ROM – chłopcy

Bogacz Kacper

Kilian Paweł

Adamski Wiktor

Płatos Adam

Lewandowski Dawid

Anna Zawadzka

Miejskie

4 miejsce drużynowo w Trójboju LA w ramach XII ROM – dziewczęta

 

Kwietniewska Aleksandra – 2 miejsce indywidualnie

Kalbarczyk Alicja
– 3 miejsce indywidualnie

Pentek Małgorzata

Siczek Katarzyna

Borkowska Julia

Lidia Cieślak

Miejskie

1 miejsce drużynowo w Czwartkach LA

 

Bogacz Kacper - finalista

Adamski Wiktor- finalista

Lenda Julia- finalista

Kutera Oliwia- finalista

Rokita Mateusz- finalista

Bajorski Adam- finalista

Gorzelak Klaudia- finalista

Fałdrowicz Dorota- finalista

Barańska Julia- finalista

Marcula Zuzanna- finalista

Tarka Aleksandra- finalista

Karsznia Natalia- finalista

Klimas Maciej- finalista

Bujek Jakub- finalista

 

Płatos Adam

Lewandowski Dawid

Mosiołek Tomasz

Janicki Patryk

Buchacz Wiktor

Kostkiewicz Bartłomiej

Tarka Kacper

Wojciechowski Michał

Jasik Jakub

Klimkowski Dawid

Barańska Dominika

Banach Piotr

Barszcz Olaf

Siczek Katarzyna

Pentek Małgorzata

Kalbarczyk Alicja

Kiljan Paweł

Nostitz-Jackowska Amelia

Kolasiński Hubert

BukowskaKatarzyna

Bisińska Anna

Barańska Dominika

Kord Katarzyna

Kalita Julia

Siepak Weronika

Mróz Olaf

Zieliński Oskar

Okoń Jakub

Koziarska Anastazja

Brożek Martyna

Pawluk Antonina

Łepecka Natalia

Budnik Nikola

Kupidura Aleksandra

Grabarczyk Agata

Luiza Lenartowicz – Kalbarczyk

 

Anna Zawadzka

Miejskie

4 miejsce w Mistrzostwach Radomia w Dwa ognie Usportowione w ramach XII ROM – chłopcy

 

Banach Piotr

Barszcz Olaf

Lewandowski Dawid

Krowicki Artur

Dąbrowski Kacper

Buchacz Wiktor

Kostkiewicz Bartłomiej

Tarka Kacper

Wojciechowski Michał

Jasik Jakub

Zaremba Oskar

Płatos Adam

Klimkowski Dawid

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Miejskie

5 miejsce w Mistrzostwach Radomia w Dwa ognie Usportowione w ramach XII ROM - dziewczęta

Cieślak Marta

Tarka Amelia

Pawelec Maria

Spyra Zofia

Kwietniewska Aleksandra

Kalbarczyk Alicja

Zaceńska Julia

Siedlecka Natalia

Cłoń Magdalena

Kuciewicz Amelia

Fołtyn Maja

Rzepka Amelia

Lidia Cieślak

Udział w Międzypowiatowych Mistrzostwach w Czwórboju

 

Klimas Maciej

Bujek Jakub

Ziółko Bartosz

Leśniowolski Bartosz

Mosiołek Tomasz

Stefański Jakub

Robert Półbratek

Udział w Międzypowiatowych Mistrzostwach w indywidualnych biegach przełajowych

 

Aleksandra Kwietniewska

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Miejskie

2 miejsce na turnieju pod patronatem Ministerstwa Sportu „Orlik Vollemania”

 

 

2 miejsce

Orzechowski Marcel

Marasek Kacper

Tarka Aleksandra

Klochowicz Wiktoria

3 miejsce

Kiliszek Mateusz

Mosiołek Tomasz

Dąbrowska Karolina

Jakubiak Julia

5 miejsce

Sykuła Patryk

Zychowski Marsel

Janicki Patryk

Bladziak Maria

Lesisz Paulina

Duliasz Michalina

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Miejskie

„Siatkarskie Talenty 2016” pod patronatem firmy CERRAD

1 miejsce –

Orzechowski Marcel

Marasek Kacper

Koptas Wiktor

6 miejsce-

Rokita Mateusz

Stefański Jakub

Sciesiek Bartosz

4 miejsce-

Koptas Wiktor

Płatos Adam

9 miejsce-

Kostkiewicz Bartosz

Okoń Jakub

Luiza Lenartowicz - Kalbarczyk

Miejskie

„Sztafetowy Bieg Konstytucji 3 maja” pod patronatem Prezydenta m. Radom

1 miejsce

Kolasiński Hubert

Bajorski Adam

Fałdrowicz Dorota

Gorzelak Klaudia

2 miejsce

Mosiołek Tomasz

Rokita Mateusz

Karsznia Natalia

Nostitz-Jackowska Amelia

Anna Zawadzka

Miejskie

2 miejsce w Turnieju Siatkówki Dziewcząt o puchar Dyrektora
PSP nr 23 w Radomiu

Tarka Aleksandra

Klochowicz Wiktoria

Dąbrowska Karolina

Jakubiak Julia

Bladziak Maria

Lesisz Paulina

Duliasz Michalina

Sasin Nina

Szpak Maria

Bogumiła Kiernoz

Miejskie

Turniej Dwójek Siatkarskich dziewcząt kl. IV ze szkół podstawowych w PSP
nr 28

3 miejsce

Cieślak Marta

Prus Patrycja

Siczek Katarzyna

8 miejsce

Spyra Zofia

Pawelec Maria

Tarka Amelia

Lidia Cieślak

Miejskie

Turniej Dwójek Siatkarskich dziewcząt kl. IV ze szkół podstawowych w PSP
nr 23

4 miejsce

Cieślak Marta

Prus Patrycja

Siczek Katarzyna

5 miejsce

Spyra Zofia

Pawelec Maria

Tarka Amelia

Lidia Cieślak



I półrocze:

 

  1. 1.IV miejsce w Mistrzostwach Radomia w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców,
  2. 2.IV miejsce w Mistrzostwach Radomia w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców:
  • Bajorski Adam          
  • Ziółko Bartosz           
  • Otręba Dawid           
  • Weychan Igor           
  • Bujek Jakub               
  • Marasek Kacper       
  • Rokita Mateusz         
  • Mosiołek Tomasz     
  • Janicki Patryk
  • Smytkiewicz Aleks

 

  1. 3.I miejsce w Mistrzostwach Radomia w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,
  2. 4.IV miejsce w Mistrzostwach Radomia w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt:
  • Kwietniewska Aleksandra
  • Miedziocha Amelia
  • Bisińska Anna
  • Barańska Dominika
  • Fałdrowicz Dorota
  • Bukowska Katarzyna
  • Gorzelak Klaudia
  • Marcula Zuzanna
  • Kord Katarzyna
  • Nositz-Jackowska Amelia

 

Awans Aleksandry Kwietniewskiej do Mistrzostw Powiatowych w Biegach Przełajowych.

 

  1. 5.Czołowe miejsca (I-III) w edycji jesiennej Czwartków Lekkoatletycznych:
  • Barańska Julia,
  • Karsznia Natalia,
  • Klimas Maciej,
  • Bujek Jakub,
  • Gorzelak Klaudia,
  • Fałdrowicz Dorota,
  • Klimas Mikołaj,
  • Rokita Mateusz,
  • Marasek Kacper,
  • Bajorski Adam,
  • Orzechowski Marcel,
  • Tarka Aleksandra.

 

  1. 6.Awans do półfinałów Mistrzostw Radomia reprezentacji naszej szkoły w:
  • Piłce Nożnej,
  • Dwóch Ogniach Usportowionych Dziewcząt,
  • Dwóch Ogniach Usportowionych Chłopców,

 

  1. 7.IV miejsce w Mistrzostwach Radomia w Mini piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • Bladziak Maria
  • Sasin Nina
  • Szpak Maria
  • Dąbrowska Karolina
  • Jakubiak Julia
  • Duliasz Michalina
  • Lesisz Paulina
  • Klochowicz Wiktoria
  • Tarka Aleksandra

 

  1. 8.II miejsce w Mistrzostwach Radomia w Mini piłce Siatkowej Chłopców, awans do Mistrzostw Powiatowych.
  • Gruszczyński Hubert
  • Janicki Patryk
  • Kiliszek Mateusz
  • Marasek Kacper
  • Mosiołek Tomasz
  • Orzechowski Marcel
  • Sykuła Patryk
  • Wójcikowski Jakub
  • Ziółko Bartosz
  • Zychowski Marsel

 

  1. 9.Awans do Finału w Mistrzostwach Radomia
    w Halowej LA następujących uczniów:
  • Bajorski Adam
  • Barańska Julia
  • Bujek Jakub

V miejsce w biegu na 60m    

  • Fałdrowicz Dorota

II miejsce w biegu na 300m  

  • Gorzelak Klaudia      

IV miejsce w biegu na 300m

  • Karsznia Natalia

I miejsce w biegu na 60m ppł

  • Klimas Maciej

I miejsce w biegu na 60m

  • Rokita Mateusz                        
  • Tarka Aleksandra

 

 

Opiekun: Ewa Tomalik

 

 

 

Opiekun: Lidia Cieślak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekun: Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk

 

 

Opiekun: Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekunowie:
Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk

Anna Zawadzka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekun: Robert Półbratek

Opiekun: Lidia Cieślak

 

Opiekun: Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk

 

 

Opiekun: Bogumiła Kiernoz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekun: Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekunowie: Robert Półbratek

Luiza Lenartowicz-Kalbarczyk


 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 201 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.