forex trading logo

Nabór do VII klasy sportowej

Sześciolatek w szkole

Reklama

Pedagog Psycholog

Samorząd uczniowski

Szukaj


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna
osiągnięcia sportowe 2016/2017 PDF Drukuj Email

I semestr:

Rodzaj konkursu

Organizator

Miejsca
i wyróżnienia

Nauczyciel odpowiedzialny

Mistrzostwa Radomia
w piłce siatkowej chłopców w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

II miejsce

L. Lenartowicz-Kalbarczyk

Mistrzostwa Radomia
w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych chłopców
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

II miejsce – indywidualnie Adam Bajorski

III miejsce – drużynowo

1.Adam Bajorski

2.Mateusz Rokita

3.Dawid Otręba

4.Kacper Bogdański

5.Wiktor Adamski

6.Piotr Banach

7.Adam Płatos

Lidia Cieślak

Mistrzostwa Radomia
w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych dziewcząt
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

 

 

II miejsce indywidualnie Aleksandra Kwietniewska

IV drużynowo

1.Aleksandra Kwietniewska

2.Olga Kiepas

3.Anna Bisińska

4.Julia Kalita

5.Amelia Miedziocha

6.Alicja Kalbarczyk

7.Natalia Siedlecka

8.Marta Nowosadko

Ewa Tomalik/Robert Półbratek

Mistrzostwa Radomia
w halowej piłce nożnej
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

 

VI miejsce

1.Dawid Szambor

2.Adrian Wagner

3.Kacper Karbowiński

4.Jan Moskwa

5.Olaf Barszcz

6.Wiktor Buchacz

7.Adam Płatos

8.Oskar Zaręba

9.Mateusz Wólczyński

10.Mikołaj

     Klimas

Robert Półbratek

Mistrzostwa Radomia
w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych chłopców
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

VI miejsce

1.Adam Bajorski

2.Mateusz Rokita

3.Dawid Otręba

4.Kacper Bogdański

5.Wiktor Adamski

6.Piotr Banach

7.Adam Płatos

8.Szymon Krok

9.Kacper Bogacz

10.Jan Moskwa

Lidia Cieślak

Mistrzostwa Radomia
w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych dziewcząt
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

 

VI miejsce

1. Aleksandra Kwietniewska

2. Olga Kiepas

3. Anna Bisińska

4. Julia Kalita

5. Amelia Miedziocha

6. Alicja Kalbarczyk

7. Natalia Siedlecka

8. Marta Nowosadko

9. Maja Banasiak

10. Katarzyna

     Siczek

Ewa Tomalik

Mistrzostwa Radomia
w piłce nożnej w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

Awans do półfinału

Robert Półbratek

Mistrzostwa Radomia
w "Dwa ognie usportowione" dziewcząt

w ramach XIII ROM.

SZS
w Radomiu

Miejsce
V-VIII

(półfinał)

Lidia Cieślak

Mistrzostwa Radomia
w "Dwa ognie usportowione" chłopców kl. 4 w ramach XIII ROM.

SZS
w Radomiu

Miejsce
V-VIII

(półfinał)

Bogumiła Kiernoz

Mistrzostwa Radomia
w halowej lekkoatletyce
w ramach XIII ROM - chłopcy

SZS i ROZLA

w Radomiu

Awans do finału:
Kacper Marasek, Bartosz Górnicki

Lidia Cieślak

Mistrzostwa Radomia
w halowej lekkoatletyce
w ramach XIII ROM - dziewczęta

SZS i ROZLA
w Radomiu

 

Awans do finału : Kwietniewska Aleksandra,

Gadajska Wiktoria

Ewa Tomalik/

Bogumiła Kiernoz

Czwartki LA (cztery edycje) –pozostało jeszcze sześć.

SZS i ROZLA
w Radomiu

Drużynowo szkoła plasuje się na I miejscu,

konkurencje indywidualne zostaną rozstrzygnięte w czerwcu 2017.

A Zawadzka,

L. Lenartowicz-Kalbarczyk

Turniej „Siatkarskie Talenty” - międzyszkolny

RCS Czarni Radom

Miejsca I,II,III,IV
i dalsze;

Podsumowanie w czerwcu 2017

L. Lenartowicz-Kalbarczyk

"Mikołajkowy turniej piłki siatkowej dziewcząt" - międzyszkolny

ZSO 4
w Radomiu

II miejsce

Lidia Cieślak

Międzypowiatowa Liga Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. "dwójek", "trójek', " czwórek".

Uczniowski Klub Sportowy "VOLLEY"
w Iłży

Podsumowanie w maju 2017.

Lidia Cieślak

Zawody lekkoatletyczne „Mikołaj z gwiazdą”
dla dzieci z klas I-III

W ramach programu rządowego „Lekkoatletyka dla każdego!”

Zawody
w formie zabawy

A. Zawadzka/
L. Lenartowicz-Kalbarczyk


II semestr:

 

Rodzaj konkursu

Organizator

Miejsca
i wyróżnienia

Nauczyciel odpowiedzialny

Mistrzostwa Międzypowiatowe
w piłce siatkowej chłopców w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

I miejsce

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w piłce siatkowej chłopców

WMSZS

IV miejsce

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Turniej siatkarski
„Kinder +Sport”

pod patronatem MEN

i MS –wojewódzki (klubowy)

 

III miejsce

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Turniej „Siatkarskie Talenty” - międzyszkolny

RCS Czarni Radom

II miejsce

w kat. dwójki

1.Zawisza filip

2.Baranowski Cyprian

II miejsce
w kat. Trójek

1.Adamski Wiktor

2.Płatos Adam

2.Wólczyński Mateusz

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Czwartki LA – zawody międzypowiatowe

SZS i ROZLA
w Radomiu

I miejsce

drużynowo

 

Indywidualnie:

I miejsca: Gadajska Wiktoria – awans do Krajowych Czwartków LA w skoku w dal,

Lewandowski Dawid- p.pal;

Bajorski Adam- 1000m,

Orzechowski Marcel-300m

Banach Piotr

II miejsca:

Gadajska Wiktoria-60m,

Orzechowski Marcel-swd;

III miejsca:

Kalbarczyk Alicja-s.wzwyż,

Lewandowski Dawid- 60m,

Banach Piotr-swd;

Kalbarczyk Alicja – 60m

Kwietniewska Aleksandra-swd;

Marasek Kacper-300m,

Bajorska Hanna-600m.

A Zawadzka,

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Mistrzostwa Radomia
w badmintonie
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

1.Kwietniewska Aleksandra - I miejsce

2.Kalbarczyk Alicja - II miejsce

3.Białkowski Jan - I miejsce

4.Zaczek Filip - IV miejsce

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Zawody lekkoatletyczne „Mityng gwiazd”-

bieg towarzyszący dla dzieci

ROZLA RADOM,

Miasto Radom

IV miejsce
w biegu na 300m:

Banach Piotr

Gadajska Wiktoria


L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Turniej towarzyski dwójek siatkarskich o Puchar Dyrektora SP nr 23
w Radomiu.

PSP nr 23
w Radomiu

II miejsce

1.Kubczyński Maciej

2.Zawisza Filip

V miejsce

1.Białkowski Jan

2.Di Cara Leonardo

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Mistrzostwa Radomia
w Halowej Lekkoatletyce
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

4 miejsce drużynowo.

Indywidualnie:
I miejsce
Marasek Kacper

II miejsce Górnicki Bartosz

w rzucie piłką lekarską

 

Lidia Cieślak

Międzypowiatowa Liga Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. „dwójek", „trójek', „czwórek".

Uczniowski Klub Sportowy "VOLLEY"
w Iłży

IV -drużynowo

w kat. dwójek -
II miejsce

w kat. trójek -
VI miejsce

w kat. czwórek - V miejsce                

 

Lidia Cieślak

Międzyszkolny turniej
piłki siatkowej dziewcząt dla klas V w PSP 23.

PSP nr 23
w Radomiu

III miejsce

 

 

Lidia Cieślak

 

Międzyszkolny turniej
piłki siatkowej dziewcząt dla klas IV w ZSI 14.

ZSI 14
w Radomiu

 

I miejsce

 

Lidia Cieślak

Międzyszkolny turniej
piłki siatkowej dziewcząt dla klas IV w PSP 6.

PSP nr 6
w Radomiu

Drużyna1 -
I miejsce

Drużyna 2 -
III miejsce

Lidia Cieślak

„Dwa ognie usportowione” dziewcząt klas 4 w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

SZS

w Radomiu

VII miejsce

Lidia Cieślak

Trójbój LA dziewcząt
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

I miejsce drużynowo

Indywidualnie Gadajska Wiktoria

I     miejsce w   swd

I   miejsce 60m

I I   miejsce w   p.pal.

Lidia Cieślak

IX Biegowe Grand Prix Radomia „Biegiem po Borkach”

MOSiR Radom

 

III miejsce

Banach Piotr

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

IV Fe­stiwal Biegowy
Bie­giem Po Osiedlu Południe” pod Pa­tro­natem Pre­zy­denta Miasta Radomia

Stowarzyszenie

„Biegiem Radom”

SM Południe

III miejsce

Banach Piotr

L.Lenartowicz-Kalbarczyk

Mistrzostwa Radomia
w piłce nożnej
w ramach XIII ROM

SZS
w Radomiu

 

VII miejsce

 

Robert Półbratek

Czwórbój LA w ramach Mistrzostw Radomia Szkól Podstawowych –XIII ROM

SZS
w Radomiu

VII miejsce

Anna Zawadzka

Mistrzostwa Radomia
w dwóch ogniach usportowionych chłopców klas 4 w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży

SZS
w Radomiu

VI miejsce

Bogumiła Kiernoz

Halowa LA w ramach ROM

SZS
w Radomiu

V miejsce drużynowo

II miejsce Kwietniewska Aleksandra

IV miejsce Wiktoria Gadajska

Bogumiła Kiernoz- eliminacje

Ewa Tomalik-finały

Międzypowiatowe Indywidualne Biegi przełajowe dziewcząt
i chłopców

SZS

w Radomiu

III miejsce indywidualnie-

Kwietniewska Aleksandra

Ewa Tomalik

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt

WMSZS Ciechanów

Kwietniewska Aleksandra- udział

Ewa Tomalik

Czwórbój LA w ramach XIII ROM

SZS Radom

IV miejsce

Ewa Tomalik

Trójbój LA chłopców
w ramach XIII ROM

SZS Radom

IX miejsce

Ewa Tomalik


 

e-Dziennik

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Nasi partnerzy

Reklama

Reklama

Kalendarz PSP 6

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Reklama


najczęściej czytane

nowości


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: top web hosting company vps reseller Valid XHTML and CSS.